Zaplatanie warkoczyków


Szalona Lama posiada w swojej ofercie niezwykłą atrakcję jaką jest zaplatanie warkoczyków z syntetycznych włosów o różnych barwnych kolorach.

To wspaniały czas, który pozwala dzieciom wyrazić swoją kreatywność i stylizować swoje włosy jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Zaplatanie warkoczyków to uwielbiana atrakcja nie tylko przez dziewczynki!

Podczas zaplatania warkoczyków, animatorki Szalonej Lamy używają specjalnych, syntetycznych włosów, które dodają uroku i fantazji do fryzur dzieci. Dzięki umiejętności i pomysłowości animatorek, maluchy mają możliwość stworzenia oryginalnych i efektownych warkoczyków, które robią wrażenie.

Szalona Lama dba o to, aby proces zaplatania warkoczyków był nie tylko estetyczny, ale również bezpieczny dla włosów dzieci. Specjalnie dobrane materiały i delikatne techniki czesania włosów gwarantują, że pozostają one zdrowe i nienaruszone.

Nie tylko dziewczynki kochają zaplatać designerskie kolorowe warkoczyki! Chłopcy również przekonali się do tego typu ozdoby na swojej głowie i… wygląda to kozacko! Sami zobaczcie! A wy? Jaki kolor wybierzecie dla siebie? Fiolet? Neonowy żółty? Czy może ombre składający się z kolorów różowych i morskich?

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje wydarzenie dodatkową atrakcją jaką jest skręcanie warkoczyków, zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy