Seans kinowy dla dzieci


Przyszła późna pora imprezy i czas się troszkę wyciszyć. Jak to zrobić? Zapodać kino z masą maskotek, pysznym popcornem i ulubioną bajką na wielkim ekranie! To jest to co nie tylko dzieciaki lubią najbardziej.

Wspaniale spędzony czas na imprezie zwieńczony ulubionymi bajkami to marzenie każdego dziecka i jego rodzica!

Seans kinowy jak ta lala!

Rodzinne imprezy to zawsze wielkie wydarzenia, które łączą pokolenia i zbliżają serca. Podczas tych magicznych chwil, gdy rodzina i przyjaciele zebrani są w jednym miejscu, staramy się zapewnić rozrywkę dla najmłodszych tak aby każda grupa wiekowa na imprezie była zadowolona. Kiedy zapada późny wieczór, a dzieci zaczynają być zmęczone, rozkładamy nasze własne, specjalne kino dla dzieci.

Pomieszczenie zamienia się w prawdziwy raj dla maluchów. Na środku stawiamy wielki ekran, na którym przy użyciu projektora odtwarzamy ulubione bajki naszych najmłodszych gości tworząc tym samym prawdziwy seans kinowy. Oczy błyszczą radością, gdy na ekranie pojawiają się ich ulubione postacie z bajek. Jest to moment, w którym wszyscy rodzice mogą odpocząć i cieszyć się czasem spędzonym z innymi dorosłymi, wiedząc, że ich dzieci są w dobrych rękach.

Wokół ekranu rozkładamy mnóstwo maskotek, poduszek i kocyków, które sprawiają, że miejsce to staje się wyjątkowo przytulne. Maluchy mogą wybrać ulubioną maskotkę, wskoczyć na wygodną poduszkę i owinąć się kocem. To wszystko pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w której nawet najmłodsi goście czują się komfortowo.

A co to byłby za seans kinowy bez popcornu? Nasza mała niespodzianka to wielkie wiadra z pysznym popcornem, który jest dostępny w różnych smakach. Dzieciaki uwielbiają zajadać te chrupiące przekąski, kiedy bawią się i oglądają swoje ulubione kreskówki.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli szukacie naprawdę niezwykłego doświadczenia dla Waszych maluchów, jesteśmy gotowi sprostać waszym oczekiwaniom!

Przygotujcie się na wspaniały czas pełen radości, śmiechu i pluszowych przyjaźni, które na długo pozostanie w sercach dzieci!

 

Do zobaczenia!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy