Animacje dla dzieci z Alpakami

(dotyczy okolic Krotoszyna)


Szalona Lama, we współpracy z agroturystyką o nazwie Las Alpak, organizuje pełne życia i ekscytujące animacje dla dzieci z udziałem żywych alpak.

Przygotujcie się na wyjątkowe i niezapomniane przeżycie, które zostawi wasze maluchy w pełnym zachwycie!

Impreza z alpakami w okolicach Krotoszyna!

Podczas tych wyjątkowych wydarzeń zespół m.in. Szalonej Lamy przyprowadza uroczą grupę alpak, aby zabawić i rozbawić dzieci. Z ich puszystymi futerkiem, uroczymi twarzami i zabawnymi osobowościami, alpaki tworzą magiczną atmosferę, która wzbudza radość i zdumienie zarówno u dzieci, jak i dorosłych tym samym tworzy się wspaniała impreza z alpakami.

Pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów, dzieci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z tymi łagodnymi stworzeniami. Mogą głaskać miękką wełnę, karmić je smakołykami, a nawet brać udział w zabawnych aktywnościach, takich jak czesanie alpak czy krótkie spacery razem. Przyjazna i spokojna natura alpak gwarantuje bezpieczne i przyjemne doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Współpraca z LasAlpak, urokliwym miejscem agroturystycznym otoczonym malowniczymi krajobrazami, dodaje dodatkowego uroku temu wydarzeniu.

W otoczeniu piękna natury dzieci mogą nawiązać kontakt z tymi uroczymi zwierzętami, jednocześnie poznając ich zwyczaje, siedliska i fascynujące cechy.

Zespół Szalonej Lamy, zapewnia, że każde wydarzenie jest pełne śmiechu, nauki i nutki fantazji połączonej z doskonałą zabawa!

Tworzymy dynamiczną i interaktywną atmosferę, w której dzieci mogą odkrywać, poznawać i tworzyć niezapomniane wspomnienia z tymi urokliwymi alpakami.

Zapraszamy do zabawy!

Jeśli szukacie naprawdę niezwykłego doświadczenia dla Waszych maluchów, nie szukajcie dalej niż animacje Szalonej Lamy z udziałem żywych alpak, we współpracy z urokliwym miejscem agroturystycznym LasAlpak.

Przygotujcie się na podróż pełną radości, śmiechu i futrzanych przyjaźni, która na długo pozostanie w sercach dzieci i alpak!

 

Impreza z alpakami- Sprawdźcie galerię z Las Alpak!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy