Budki Barbie i Ken


Fanki i fani najsłynniejszych lalek na świecie oszaleją z radości, kiedy na swojej imprezce zobaczą boksy jak ze sklepu w rozmiarze SUPER XXL dla dziewczynki i chłopca.

Wejdź do środka budki Barbie i Ken, zabierz ze sobą rekwizyty i zobacz jaką wspaniałą pamiątkę możesz sobie sprawić!

Zrób sobie fotkę!

Rodzinne imprezy to wydarzenia, które zbliżają i łączą pokolenia. Podczas tych magicznych chwil, gdy rodzina i przyjaciele zebrani są w jednym miejscu, staramy się zapewnić rozrywkę dla najmłodszych jednak często zdarza się, że jest to również świetna zabawa dla starszej części publiki. Nasze budki zostały zrobione własnoręcznie z pasją i zaangażowaniem. Zobaczcie sami na naszym filmiku, zapraszamy również na Tik Toka aby sprawdzić więcej ciekawych imprez lub inspiracji z Szaloną Lamą. 

Super zabawa

Oprócz samych budek Barbie i Kena oczywiście zabieramy dla was peruki, zabawne okulary, boa i inne gadżety, po to by zdjęcia były wesołe i urozmaicone. Klasyczne zdjęcia z aparatu fotograficznego wykonać może dla was nasza fotografka Monika, mamy również świetny pomysł na oldschoolowe fotki z aparatu Instax, dzięki któremu zdjęcia wywołane są po chwili. Takie zdjęcia wklejamy do albumu, ozdabiamy i dopisujemy życzenia dla solenizanta/panny młodej/kobiety w ciąży na baby shower itd.

Budki Barbie i Ken

Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią posłuchamy o waszym planie imprezy oraz marzeniach z nią związanych. Doradzimy, opowiemy i pokierujemy was tak aby wszystko poszło po waszej myśli. Budki, choć myślą przewodnią były urodzinki dla dzieci okazały się strzałem w dziesiątkę również na wszelakich imprezach dla dorosłych.

Do zobaczenia!

Przebieramy nogami z myślą o kolejnych świetnych imprezach, na których śmiejecie się i dobrze się bawicie!

Dziękujemy, że możemy tworzyć dla was niezapomniane wspomnienia!

 

Zobacz naszą galerię!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy