Magiczne Fotografie


Szalona Lama nie tylko organizuje pełne życia animacje dla dzieci, ale oferuje także usługi fotografii podczas wszelakich imprez, w tym urodzinowych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Magia, radość i niepowtarzalność – to słowa, które doskonale opisują sesje dziecięce i rodzinne utrwalane przez utalentowaną fotografkę, Monikę. Jej niezwykły talent pozwala uchwycić najpiękniejsze chwile pełne miłości, spontaniczności i beztroski.

Podczas sesji rodzinnych zmysł artystyczny fotografki pozwala na skomponowanie nie tylko prostych ujęć , ale przemyślanych kompozycji, które podkreślają więzi między członkami rodziny.

Uwiecznia miłość i wzajemne zrozumienie, dzięki czemu każda fotografia jest pełna emocji i autentyczności.

 

 

„Chwile ulotne jak ulotka…”

Zespół Szalonej Lamy rozumie, jak ważne są wyjątkowe chwile i niepowtarzalne wspomnienia z takich okazji. Dlatego oferuje profesjonalne usługi fotograficzne, aby uwiecznić cudowne momenty na zawsze jako magiczne fotografie.

Podczas imprez urodzinowych dla dzieci, eventów, rodzinnych uroczystości czy spotkań z dziećmi w przedszkolach lub szkołach Szalona Lama oprócz zabawy i animacji, ma możliwość dokumentacji całego wydarzenia, rejestrując uśmiechy, wzruszenie, emocje i radość uczestników.

Zdjęcia i filmy z takiej imprezy stanowią piękną pamiątkę, która będzie można przeglądać i wspominać przez długie lata.

Magiczne Fotografie…

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi fotograficznej na swojej imprezie, niezależnie od tego, czy są to urodziny dziecka, czy inna zabawa, Szalona Lama Monika jest gotowa, by uchwycić te wyjątkowe momenty i stworzyć piękne pamiątki, które będą cieszyć serca przez wiele lat.

Monika jest profesjonalną fotografką, która każde ujęcie wykonuje z pasją i zapałem do działania. Jej magiczna obróbka zdjęć tworzy fantastyczny bajkowy klimat, wprost idealny do dziecięcych sesji zdjęciowych.

Zobacz galerię Moniki i zapoznaj się z naszą ofertą! 

 

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy