Bańki Mydlane


Szalona Lama przeniesie Cię do magicznego świata baniek mydlanych. Uwaga, to nie są zwykłe bańki – to bańki XXL!

Dzięki nam dzieci mogą zobaczyć bąbelki, które odlatują do nieba i unoszą się lekko na wietrze. Wielkie bańki mydlane mają w sobie coś niezwykłego. Ich transparentne ścianki przenikane są promieniami słońca, które odbijają się w tysiącach małych kropelek a barwy przyciągają wzrok i ożywiają przestrzeń wokoło nas.

Sami tworzymy płyn do baniek, dzięki czemu jest on bezpieczny dla skóry, nie brudzi ubrań ani nie uszkadza trawników.

One są po prostu niesamowite!

Dzieci (i nie tylko!)

Zawsze zachwycone są możliwością chwytania i puszczania ogromnych baniek. Każdy ruch staje się pełen ekscytacji, gdy bańki unoszą się w powietrzu, tworząc kolorowe tęczowe refleksy i odbicia światła.

Zabawy z bańkami mydlanymi XXL oferowane przez Szaloną Lamę to nie tylko świetna rozrywka, ale również doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i tworzenia pięknych wspomnień.

Szalona Lama dba o to, aby każda zabawa była pełna radości ale i bezpieczna, dlatego używamy jedynie bezpiecznych dla oczu jak i ubrań płynów.

Posiadamy autorski przepis na płyn do baniek mydlanych, który tworzymy sami. Wiemy, że płyn musi być idealnie skomponowany, aby zapewnić piękno i trwałość baniek. Nasze składniki sprawiają, że bańki stają się olśniewające i wyjątkowo duże.

Przygotuj się na chwile pełne magii, radości i ogromnej dawki zabawy, które zostaną z Tobą na zawsze!

Bańki Mydlane – zobacz nasze zdjęcia z zabaw!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy