Malowanie buziek dla dzieci

Face & body painting


Nieskromnie mówiąc… Jesteśmy mistrzami w tworzeniu magicznych wzorów na buziach dzieci.

Zespół Szalonej Lamy posiada bogate doświadczenie w malowaniu buziek i jest w stanie stworzyć różnorodne wzory, które rozbudzają wyobraźnię i wzbudzają zachwyt. Czy to motywy zwierząt, postaci z ulubionych bajek, piłkarzy czy smoków – wszystko to jest możliwe dzięki naszej kreatywności i precyzji.

Oprócz tradycyjnego malowania buziek, zajmujemy się także malowaniem farbami UV, które przepięknie świecą pod ultrafioletową lampą.

Bezpieczne farby dla skóry dziecka

Niezwykle istotne jest, że Szalona Lama używa wyłącznie bezpiecznych farb do malowania buziek, specjalnie przeznaczonych dla delikatnej skóry dziecka. Farby te są nietoksyczne, hipoalergiczne i łatwo zmywalne, co zapewnia bezpieczną i komfortową zabawę dla dzieci.

Malowanie buziek i ciała na kosmiczne wzory!

Malowanie buziek przez Szaloną Lamę to nie tylko artystyczna przyjemność, ale także sposób na wyrażenie swojej osobowości i kreatywności.

Dzieci mogą zamienić się w swoje ulubione postacie, zwierzęta czy superbohaterów, a każdy wzór jest wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i bezpiecznego, aby upiększyć imprezę dla dzieci, malowanie buziek przez Szaloną Lamę jest idealnym rozwiązaniem.

Daj swojemu dziecku możliwość przemiany w barwną postać, która wywoła uśmiech na twarzach wszystkich obecnych.

Czy dorośli także mogą się pomalować?

Jasne! Nie raz, nie dwa malowaliśmy starszych uczestników imprezy, którzy wracali na parkiet pełni dziecięcej radości . Tatuaż Mika Tysona dla wujka z wesela? Ozdobione oko cioci Grażynki? Noł problemo! Zapraszamy wszystkich pod nasze magiczne pędzle.

Zobacz naszą galerię 

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy