Piniata

Jaką postać wybierasz?


Kto z nas nie lubi raz po raz czegoś rozrzucić, zniszczyć, rozpracować? Wypuścić wolno nasze emocje niczym motyla z kokonu? My mamy na to wspaniałą odpowiedź… Piniata!

Zespół Szalonej Lamy tworzy magiczną atmosferę, w której maluchy mogą cieszyć się ze zniszczeń bez żadnych konsekwencji!

Dla młodszych dzieci proponujemy piniatę, która po pociągnięciu za sznurki otwiera tajemniczą zawartość. Ułatwia to maluchom dostęp do środka oraz pozwala na zachowanie w prawie nienaruszonym stanie swojej papierowej postaci w formie pamiątki.

Dla starszych dzieci mamy piniatę, którą rozbić trzeba kolorową pałeczką. Tutaj z naszej kolorowej kartonowej kompozycji zostają strzępki, które ukazują nam zawartość środka.

Animacje dla dzieci z piniatą!

Taka zabawa to wspaniała forma niszczycielskiej zabawy, w której dzieci mają okazję odkryć skryte niespodzianki. Czasem są to cukierki lub batoniki a innym razem małe maskotki. Co przyniesie Twoja postać? Dbamy o to, aby każdy wybrany wzór był starannie wykonany i wypełniony ciekawymi upominkami, słodyczami lub innymi małymi przyjemnościami.

Podczas zabawy, animatorki zespołu Szalonej Lamy nadzorują cały proces, zapewniając bezpieczne i radosne doświadczenie dla dzieci. Maluchy mają okazję wykazać się zręcznością i radością, rozbijając bądź wspólnie otwierając piniatę przy użyciu specjalnych pałeczek lub przy użyciu sznurków.

Zapraszamy do współpracy

Szalona Lama doskonale wie, jak stworzyć wyjątkową atmosferę i emocje podczas zabaw z piniatą. Nasze animatorki są pełne energii i pomysłów, aby zapewnić dzieciom niezapomniane chwile pełne radości, śmiechu i niespodzianek.

Zapraszamy do kontaktu w celu organizacji niszczycielskiej zabawy!

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy