Modelowanie Balonów


Szalona Lama nie tylko jest ekspertem w tworzeniu kreatywnych zabaw, ale również mistrzowsko operuje sztuką modelowania balonów!

Zręczne dłonie i wyobraźnia zespołu pozwolą Ci zobaczyć na własne oczy, jak z prostego balona powstaje prawdziwe dzieło sztuki.

Modelowanie balonów: animacje dla dzieci z balonami

Wrocław, Krotoszyn, Dzierżoniów

Zwierzęta wymodelowane z balonów nie tylko są realistyczne, ale także pełne uroku i kolorów. Najmłodsi zażyczyć mogą kucyka, motylka, małpkę a nawet lamy, które wydają się ożywać pod rękami bawiących się nimi dzieci.

Ale to nie wszystko! Jeśli jesteś fanem nadmorskich przygód, stworzymy dla Ciebie rybkę wypuszczającą bąbelki i palmę abyś poczuł się jak na plaży w tropikach . Flamingi, muszle czy żaby – wszystko to stworzone z kunsztem i precyzją, aby dodać odrobinę czarodziejskiego elementu do Twojej przygody.

 

Balonowe wzory na specjalne okazje?

Oczywiście! Wielki balonowy bukiet kwiatów na wesele przyjaciółki, bocian na dzień wiosny, słoneczniki dla wychowawczyni z podziękowaniem za miniony rok, to wszystko i jeszcze więcej czeka dla was na specjalne zamówienie.

 

Wzbogać imprezę o balonowe widowisko!

Zespół Szalonej Lamy nieustannie doskonali swoje umiejętności, by zaskakiwać i zachwycać swoich klientów. Każde dzieło modelowane z balonów jest starannie wykonane, trwałe i bezpieczne dla dzieci.

Jeśli marzysz o niezapomnianej zabawie, którą dzieci i dorośli pokochają, modelowanie balonów z Szaloną Lamą jest idealnym rozwiązaniem.

Baw się i ciesz widokiem, jak proste balony ożywają, tworząc magiczne i barwne wzory.

Zobacz naszą galerię

Masz pytania?
Chcesz dokonać rezerwacji?

Formularz kontaktowy