13.03.2023

Szalona Lama & RunAway


Szalona Lama Animacje i Runaway biegi z przeszkodami dla dzieci!

Dwie niezwykłe formy rozrywki, które połączyły siły, aby stworzyć niezapomniane chwile zabawy dla najmłodszych!

Zespół Szalonej Lamy i zespół organizatorów biegów z przeszkodami dla dzieci RunAway łączy niesamowita energia i kreatywność, dzięki czemu zapewniamy dzieciom wyjątkowy i niezapomniany czas.

Czas, który spędzają ze swoimi najbliższymi na świeżym powietrzu w sportowej atmosferze.

Zapraszamy do przeżycia wspaniałej przygody!

Zobacz stronę Runaway OCR

RunAway polski uciekinier

tworzy niesamowite biegi z przeszkodami dla dzieci. Kategorie to: BĄBEL, KIDS i JUNIOR. Przeszkody są różnorodne, a na każdej z nich znajduje się wolontariusz, który pomaga dzieciakom osiągnąć cel. Biegi są pełne przygód i emocji, a dzieci mogą poczuć się jak prawdziwe lamy na wybiegu.

 

 

 

Po zawodach każde dziecko dostaje piękny medal i pakiet startowy z fantastycznymi nagrodami. Ich motto to:

„KAŻDE dziecko jest zwycięzcą a radość waszych dzieci jest dla nas bezcenna!”

Szalona Lama w akcji – biegi z przeszkodami dla dzieci! 

Szalona Lama na biegowych zawodach dla dzieci RunAway tworzy specjalną, kolorową strefę, w której dzieci mogą pomalować twarze na piękne wzory oraz wzory biegu RunAway. Co więcej, uczestnicy wraz z rodzeństwem będą mieli okazję do zabawy w strefie ogromnych baniek mydlanych czy gier XXL. Dzieci otrzymają również wymodelowany balon w różnych kształtach, takich jak lamy, pieski czy biedronki.

UmiLAMY dzieciom czas i zapewniamy im niezapomnianą zabawę, pełną przygód i wrażeń. Biegi z przeszkodami i strefa animacji z Lamą to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które w aktywny sposób chcą spędzić ze sobą czas tworząc tym samym niezwykłe wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z grupą Run Away oraz zapisów na najbliższe biegi z przeszkodami w waszej okolicy! Życzymy sobie jak i wam, aby kolejne lata były pełne pasji, uśmiechu i niekończącej się przyjemności z organizowania wyjątkowych imprez dla dzieci.