10.09.2023

Konkurs! Wygraj gąski u Szalonej Lamy!


Ogłaszamy niezwykle kreatywny konkurs dla dzieci!

Szalona Lama Animacje, ma zaszczyt ogłosić intrygujące wyzwanie dla wszystkich dzieci pragnących wyrazić swoją kreatywność i talent artystyczny.

Czy marzyłeś kiedyś o fantastycznych przygodach na rajskich wakacjach? Czy wyobrażasz sobie lamy, które wędrują po pięknych plażach, nurkują w turkusowych wodach i bawią się pod palmami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Szalona Lama Animacje ogłasza konkurs, który przeniesie Cię w świat marzeń i wyobraźni…

Konkurs „SZALONA LAMA NA RAJSKICH WAKACJACH” to niepowtarzalna okazja dla małych artystów do wykreowania swojej własnej, unikalnej wizji lamy w dowolnej formie artystycznej.

Jakie zasady ma owy konkurs?

Zasady konkursu są proste: dzieci mogą wyrazić swoją wyobraźnię poprzez tworzenie lam w dowolny sposób, jaki tylko sobie wymarzą. Mogą to być rysunki na kartce papieru, plastyczne figurki lamy wykonane z gliny, papieru lub innych materiałów, a nawet malowanki kredą na chodnikach. Szalona Lama Animacje zachęca dzieci do eksperymentowania i odkrywania sztuki w najbardziej kreatywnych formach.

„Chcemy, aby dzieci czuły się swobodnie i miały możliwość wyrażenia siebie poprzez sztukę”, mówi Marta, założycielka Szalonej Lamy. „Ten konkurs to nie tylko zabawa, to także szansa na rozwijanie wyobraźni, kreatywności jak i motoryki małej. Chcemy, aby dzieci pozwoliły swojej wyobraźni poszybować, stworzyły coś zupełnie wyjątkowego”.

Konkurs „Szalona Lama na rajskich wakacjach” to nie tylko szansa na zdobycie wspaniałych nagród, ale także okazja do uczestnictwa w inspirującej podróży w świat wyobraźni i sztuki. Wszystkie zgłoszenia będą oceniane przez dziewczyny z ekipy, które wybiorą najbardziej kreatywne i oryginalne prace.

Nagrooodyyyy! Jakie będą nagrooodyyy?!

Najbardziej kreatywne i oryginalne prace zostaną nagrodzone fantastycznymi prezentami, które sprawią, ogromny uśmiech na twarzy zwycięzców! Czekają na was aż cztery nagrody główne w postaci różnej wielkości pluszowych gęsi. Te urocze, puchate przyjaciółki będą towarzyszyć dzieciom w ich przygodach przez cały czas! Dodatkowo, przygotowane zostaną słodkie niespodzianki oraz gadżety Szalonej Lamy.

Jeśli Twoja praca nie zdobędzie głównej nagrody, nie martw się! Dla wszystkich dzieci czeka specjalna nagroda pocieszenia – pluszowe breloczki z gęsią oraz gadżety i krówki Szalonej Lamy, które z pewnością rozjaśnią każdy dzień!

Zapraszamy więc wszystkie dzieci do udziału w konkursie „Szalona Lama na Rajskich Wakacjach” i dołączenia do Szalonej Lamy Animacje w tej niezapomnianej podróży przez świat marzeń i wyobraźni!

Niech Twoje wymarzone wakacje z Szaloną Lamą Animacje staną się rzeczywistością!

____________________________________

 

Ogłoszenie wyników konkursu!!!

Kochani konkursowicze!

Na wstępie Team Szalonej Lamy chciałby wam ogromnie pogratulować pomysłowości, kreatywności i chęci do tworzenia tak niepowtarzalnych prac. Cieszymy się, że mogliśmy Wam umilić jedno z popołudniowych dni.

Wybrane zostały cztery prace, dwie ze starszej grupy wiekowej i dwie z młodszej. Jednak wszystkie arcydzieła chwyciły nas za serce. Każda z nich ma w sobie coś niezwykłego. Dlatego postanowiłam, powiększyć nagrody pocieszenia o dodatkową porcję słodkości. Kochani – wiedzcie, że jesteście wspaniali!

Kto zatem zdobywa podium?

1. Wiktoria i Tadeusz Mikołajczyk
2. Wiktoria Judasz
3. Zuzia Zagórska
4. Wojtek Komolka

Wygrani, gratulujemy wam z całego serca niezwykłej kreatywności jaką włożyliście w swoje prace plastyczne.

 

____________________________________

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac wszystkich uczestników konkursu, jak i wspólnych pamiątkowych zdjęć!