13.10.2023

Bal Dyniowy, już tuż tuż!


Kochani Lamowicze!

Zapraszamy na 𝗗𝗬𝗡𝗜𝗢𝗪𝗬 𝗕𝗔𝗟 𝟮𝟵 𝗽𝗮𝘇́𝗱𝘇𝗶𝗲𝗿𝗻𝗶𝗸𝗮 𝘄 𝗞𝗿𝗼𝘁𝗼𝘀𝘇𝘆𝗻𝗶𝗲! 🎃

W jakich godzinach możecie spodziewać się hucznej imprezki?

  • 14:30-16:30 grupa mieszana,
  • 17:00-19:00 w tej grupie niestety już nie ma miejsc
  • 12:00-14:00 tą grupę otworzymy, jeśli zainteresowanie balem będzie bardzo duże

Zapraszamy do przeżycia wspaniałej przygody!

Jak dużą dynię przyniesiesz?

Robimy konkurs na największą dynię imprezy! Kto z was, przyniesie super giga dynię? Jak zostanie ozdobiona podczas naszego spotkania zależy tylko od was! Uszykujemy markery, pomponiki, filce i co tylko abyście mogli upiększyć swojego giganta na swój sposób.

 

 

 

Gry, zabawy i konkursy będą związane z tematem dyni, ciekawe czy wy też wiecie o niej wszystko? Hmm… Co jeszcze… A co powiecie na brokatowe tatuaże we wzory związane z Balami Dyniowymi? Brokat pięknie mieni się przez kiiiiiiilka dobrych dni ozdabiając wasze rączki.

Mało? No dobra… Mamy jeszcze coś w zanadrzu…

Cukierek albo psikus? Mamy dla was duuuużo cukierków! 

Każdy uczestnik naszej imprezy otrzyma upominek, który będzie niestandardowo zapakowany… W zeszłym roku, słodkości schowane były w elegancko stworzonej papierowej dyni. Oprócz wspaniałych prezentów, poczęstunku, zabaw, tatuaży brokatowych czeka was atrakcja wieczoru – FOTO BUDKA 360!!! Wspaniałe wideorelacje będą czekać na was tuż po zakończeniu imprezki. Koszt balu przebieranego dla dzieci to 60 zł.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w wiadomości na social mediach bądź pod numerem telefonu: 781-282-632. 

Zobaczcie galerię i film z ubiegłego roku!

 

Aktualizacja!!!

Kochani, bardzo cieszymy się, że frekwencja jest tak duża! Z radością informujemy, że otwieramy trzecią grupę naszego Balu Dyniowego.

Zapisało się już ponad 60 osób. Jesteście the best a my gwarantujemy, że imprezka będzie niezapomniana, pełna atrakcji i super prezentów!

Oczywiście niezmiernie dziękujemy naszym kochanym sponsorom, bez których nie byłoby możliwe wykonanie wszystkich naszych pomysłów!

Dziękujemy Wam sponsorzy!!!

Zespół Szalonej Lamy ogromnie dziękuję za wsparcie jakie dostajemy od sponsorów.  Wszyscy jesteście kochani i macie wielkie serca.🧡 Dzięki Wam najmłodsi obywatele świata będą na najlepszej imprezie Dyniowej! Bez Was nie zrealizowalibyśmy wielu pomysłów, atrakcji i dzieci nie otrzymałyby tak fajnych prezentów. 

Kim są bohaterowie bez peleryny?

Sponsorzy główni:  

Pozostali sponsorzy: