04.04.2024

Animacje na imprezie sportowej 6 kwietnia!


Animacje na imprezie sportowej 6 kwietnia!

Zapraszamy na II edycję Biegu Zająca, który odbędzie się w Krotoszynie na Błoniach !

W jakich godzinach możecie spodziewać się atrakcji z Szaloną Lamą? Z wielkim uśmiechem na twarzy ugościmy Was w naszych szalonych progach od godziny 17:00.

Jakich zatem atrakcji możecie się spodziewać?

  • kolorowe malowanie buziek w przeróżne wielkanocne wzory
  • modelowanie baloników np. w kształcie zajączka lub motylka
  • malowanie farbkami świątecznych niespodzianek
  • ścianka ze światłem UV, na której będziecie mogli zrobić świetne zdjęcia

Zapraszamy do przeżycia wspaniałej zajączkowej przygody!

Jak szybko przebiegniesz swój dystans?

Organizatorzy przewidzieli kilka dystansów, dla każdego, coś miłego!

DZIECI – 200m / 400m / 800m / 1200m – Najmłodsi biegną For Fun, każde startujące dziecko jest ZWYCIĘZCĄ i na linii mety otrzymuje niepowtarzalny medal.

Kategoria dziecięca nie jest nagradzana na podium ponieważ jak to podkreślają organizatorzy- każde dziecko jest zwycięzcą i liczy się dobra zabawa, aktywność fizyczna i czas spędzony z najbliższymi!

Jeszcze chwilka, jeszcze momencik i uśmiechnięte dzieci staną na linii startu aby pokonać wymarzony dystans. Zamówiliśmy na ten dzień piękną pogodę, więc nie ma się czego obawiać. Oczywiście czekać będą też niezapomniane animacje na imprezie sportowej!

 

Co zatem zostało przygotowane dla starszych uczestników biegu? Dystanse na długości 5 i 10 km. Dorośli dostaną również statuetki dla najszybszych biegaczy w mieście.

Mało? No dobra… Mamy jeszcze kilka informacji w zanadrzu…

Co znajduje się w pakietach startowych wszystkich uczestników?

DOROŚLI: Koszulka techniczna, medal, posiłek regeneracyjny po biegu, słodki poczęstunek, gorąca kawa/herbata, relacja foto-video, nawodnienie, pomiar czasu.

DZIECI: Gadżet biegowy, medal, nawodnienie, słodki poczęstunek, gorąca herbatka, relacja foto-video

Zobacz jak wspaniale bawiliśmy się na pierwszej edycji! 

 

Każdy uczestnik imprezy Nocna Pogoń za Zającem został ugoszczony w progach Szalonej Lamy niczym prawdziwy król lub królowa.

Malowanie buziek na przeróżne wzory nie tylko w klimacie wielkanocnym ale w wymarzonym dla każdego dziecka, kolorowe modelowanie balonów jak i malowanie farbkami figurek w zajączki to nie jedyne atrakcje w dziecięcej strefie.

Na filmiku można dostrzec pomalowane dziecięce buzie, które pięknie odbijają się w ultrafioletowym świetle. Lampa z farbkami UV były strzałem w dziesiątkę ponieważ sprawiły szeroki uśmiech nie tylko na buziach wszystkich dzieci.

 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie rezerwacji naszych animacji na własne wydarzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu w wiadomości na social mediach bądź pod numerem telefonu: 781-282-632. 

 

Jak wyglądały animacje na imprezie sportowej w ubiegłym roku?

 

Zobaczcie film i przygotujcie się na nowe!

Nie było by nas bez Stachowiak Brukarstwo i Bąk Brukarstwo!!!

Nie mamy słów by wyrazić naszą wdzięczność dla dwóch firm brukarskich, dzięki którym nasze stanowisko kolejny raz pojawi się na tegorocznym biegu dla dzieci i dorosłych!

Stachowiak Brukarstwo i Bąk Brukarstwo- nasi sponsorzy strefy dla dzieci byli jedną z czołowych ekip podczas ostatnich Mistrzostwa Polski Brukarzy Drogbruk w Krotoszynie! Jeśli planujecie na wiosnę lub lato piękny podjazd do garażu, nie zwlekajcie i dzwońcie do tych przemiłych Panów.

Od wielu lat prężnie działają w swoim fachu i na własne oczy widzieliśmy efekty ich pracy. Sumienność, precyzja, czystość i profesjonalizm to cechy wyróżniające te dwie firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych:

Stachowiak Brukarstwo

Bąk Brukarstwo

Oprócz sponsorów strefy dziecięcej jakimi są Stachowiak Brukarstwo i Bąk Brukarstwo, organizatorzy są niezmiernie wdzięczni pozostałym sponsorom wydarzenia.

Ważne informacje!!!

Harmonogram imprezy, mapka biegowa, godziny otwarcia biura zawodów… Tego wszystkiego dowiecie się pod linkiem, który wam tutaj wklejamy.

Wszystko dokładnie opisane jest w poście na Facebooku, zapraszamy do jego lajkowania jak i udostępniania aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się kluczowych informacji.

 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Czytaj więcej

⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z ubiegłego roku!