17.04.2024

Akcje charytatywne? Z chęcią pomagamy!


Animacje i akcje charytatywne? Jak najbardziej!

Animatorki z Szalonej Lamy to nie tylko zapewnienie zabawy i uśmiechu na imprezach czy eventach, ale także serca pełne dobroci i gotowość do pomagania innym. Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne i zbiórki, aby przynieść radość i wsparcie tym, którzy tego potrzebują.

Na takich wydarzeniach nie tylko organizujemy atrakcje, ale również angażujemy się osobiście, by sprawić, aby każdy uczestnik poczuł się wyjątkowo. Zabawy, malowanie buziek, brokatowe tatuaże – to tylko niektóre z propozycji, które mają na celu nie tylko dostarczenie rozrywki, ale również zbieranie środków na szczytny cel.

Strefa animacji i atrakcje na niej zawarte przyciągają uwagę i mobilizują do wsparcia. Nieustannie szukamy nowych pomysłów, by każda zbiórka czy akcja charytatywna była wyjątkowym wydarzeniem, które zostanie w pamięci uczestników na długo.

Zapraszamy do wspólnego działania i tworzenia pozytywnych zmian wokół nas. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

 

Szalona Lama i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!!!

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, gdy możemy zaangażować się w akcje takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To dla nas nie tylko okazja do pomocy innym, ale także doświadczenie pełne radości i wspólnego działania dla szlachetnego celu.

Mamy zawsze własną puchę i masę chęci do wspólnej zabawy jak i pomocy!
Wraz ze ZDUNOWSKIM sztabem pod przewodnictwem Jaremiego Wawrzynowicza co roku zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania i niesienia dobra w świat.

 

Co czeka na Orkiestrowych imprezach?

Szalone zabawy ze sceny oraz puszczenie naszego dziecięcego, kolorowego światełka do nieba z piłeczek oraz kolorowe orkiestrowe malowanie buziek!

Malowanie buziek zawsze odbywa się w klimacie wzorów Orkiestry z danego roku. Uwielbiamy wyzwania a WOŚP właśnie nam takie daje w postaci niesamowitych grafik. To nasz sposób na wyrażenie wsparcia dla inicjatywy oraz na uwypuklenie jej znaczenia.

Współpraca przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to dla nas zaszczyt i przywilej. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia i razem z innymi wolontariuszami tworzyć dobro dla tych, którzy potrzebują pomocy.

 

Nie możemy również nie wspomnieć o nieocenionej roli Jurka Owsiaka w całym przedsięwzięciu. Jego zaangażowanie, determinacja i poświęcenie dla sprawy są niesamowite.

Jurek Owsiak to prawdziwy bohater, który inspiruje nas wszystkich do działania i pokazuje, że jedna osoba może zmieniać świat.

Jego praca i oddanie są nieocenione, a my z dumą wspieramy go w jego misji niesienia pomocy tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

 

Turniej charytatywny dla Łukasza i Leona!!!

Szalona Lama Animacje włączyła się w pomoc dla poszkodowanych w wypadku młodych piłkarzy- Łukasza, Leona i ich rodzin. Na turnieju charytatywnym pod przewodnictwem Akademii Piłkarskiej Kao Karola Płokarz znaleźć można było cztery stanowiska dla dzieci. Jakie? Już mówimy!

  • 2 stanowiska do malowania twarzy w przepiękne wzory
  • stanowisko z brokatowymi tatuażami
  • stanowisko z modelowaniem balonów na wymarzone wzory

Na każdym ze stoisk stała puszka do której wrzucane zostawały pieniążki niezbędne na rehabilitację chłopców. Wspólnie trzymamy kciuki aby nasi dzielni sportowcy jak najszybciej wrócili do sprawności. Szalone Lamy starały się aby jak najwięcej dzieci mogło skorzystać i stworzyć dziecięce wspomnienia przy okazji pomagając innym.

Po więcej informacji zapraszamy do linku:

Czytaj więcej!